Zaimoğlu Otel Hakkında Merak Ettikleriniz.

Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde bulunan Otel Zaimoğlu, 1982 yılında ilçesinin ilk oteli olarak hizmete girmiştir. 35 yıllık otel işletmeciliği tecrübesini ve deneyimini nesilden nesile aktarılarak siz konuklarımıza hizmet vermeye halen devam etmektedir.​

Temizlik ve güvenlik önceliğimizdir. Otelimizde kahvaltı hizmeti verilmektedir. Siz konuklarımızın güvenliği için otelmiz 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Kapalı otoparkımız ücretsiz olarak konuklarımızın hizmetine sunulmuştur. Otelimizde, ücretsiz olarak sınırsız wi-fi hizmeti sunulmaktadır. Siz değerli misafirlerimize sınırsız çay ve kahve ikramımız vardır. Zafer Havalananına ulaşım imkanı sağlanmaktadır.

kurumsal-0001

Vizyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak. Kalitede süreklilik ve mutlak müşteri memnuniyeti ile ilçede öncü otel olma vizyonumuzun sürekliliğini sağlamak. Bulunduğumuz bölgede sektöre yön veren ve yenilikçi değerler üreten bir otel olmak. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, konaklamaları süresince ihtiyaçlarını​ karşılamak.

vip-01

Misyonumuz:Tüm konuklarımıza aynı mükemmellikte hizmet sunmak. Sunduğumuz hizmetteki kaliteyi en üst seviyeye çıkarmak. Hizmetlerinden %100 memnun olunan bir kurum olmak. Misafirlerimize karşı, Misafirlerimizin talep ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağız ve bunu yaparken Zaimoğlu Otel standartlarına sadık kalacağız.